AH indiase tandoori curry close up

Ervaring AH Indiase Tandoori Curry

AH indiase tandoori curry benodigheden

Ervaring Albert Heijn verspakket Indiase Tandoori Curry

Inmiddels is het maandag. het weekend was rustig. Maar toch moeten we weer een leuke maaltijd bereiden. Nadat ik van de sportschool kwam, dacht ik aan een verspakket. Dus even bij de AH stoppen en het indiase tandoori verspakket gepakt. Curry is gezond, doen we het. Alleen de rijst vervang ik met spelt-linzen rijst.

[box type=”info”] Bevat per 100g bereid product ca.:

  • 93 kcal
  • 5,5 g eiwit
  • 1,0 g vet
  • 15 g koolhydraten waarvan
  • 1,5 g suikers
  • 1 g vezels
  • 0,1 g zout
  • Prijsindicatie: € 1,50,- p.p.

[/box]

Beschrijving AH indiase tandoori curry

Het verspakket van Albert Heijn is zoals altijd, goed gevuld. alle ingrediënten waren vers en van zeer goede kwaliteit. Ik heb geen dierlijke producten kunnen vinden (ook in de ingrediëntenlijst). Voor mijn smaak missen er wel 2 knoflook tenen, maar die kunnen jullie wel zelf bijdoen. 100% vegetarisch.

Under de strep:

Het curry tandoori verspakket is een aanrader. Toch moet je wel wat geoefend zijn om het verspakket snel te bereiden. Je moet veel gaan snijden en een gevoel voor timing hebben. Gebruik je vegetarische kip moet magAls je niet geoefend

[box type=”info”]
Beoordeling
De het Erwtensoeppakket is een: aanrader

  • Tijd: 9/10
  • Volledigheid: 10/10
  • Duidelijk: 9/10
  • Smaak: 9/10
  • Easy-factor: easy

[/box]

[wzslider lightbox=”true”]

Benodigdheden voor 4-6 personen:

ingrediënten

  • 300 g kip (of de vegetarische variante van vivera)
  • 2 el olijfolie
  • 150 ml water
  • 50 ml magere yoghurt
  • 300 g rijst
  • zout en peper
  • Tijd: 25 min (en dat klopt: 31 min gemeten)

Bereiding

  1. Maak de groenten schoon en snij de aubergine, sperziebonen en paprika’s in stukken van 1x1cm.
  2. Kook de rijst volgens de aanwijzingen op de verpakking
  3. Verhit de olijfolie in een hapjes of braadpan en bak hierin de kip stukjes. Bak de sjalotten een minuut mee.
  4. Voeg de aubergine, sperziebonen, paprika, tomaat en rode peper naar smaak toe en bal alles ca dire minuten. Voe de iniase tandoori-curry paste toe en bak voor twee minuten. (goed blijven roeren).
  5. Voeg nu het water toe en laat het op lage temperatuur voor ca 15 minuten sudderen. Schep het mengsel af en toe om.
  6. Haal de indiase tandoori van het vuur en voeg de yoghurt toe. serveer met rijst. Ik gebruik spelt linzen ivm de eiwitten.

Variaties verspakket indiase tandoori AH

  • ipv rijst gebruik ik linzen
  • toe er nog verse koriander doorheen
jumbo supermarkt

Commentaar achterlaten

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*